Gabloty ogłoszeniowe

Jednym z flagowych produktów oferowanych przez naszą firmę są gabloty ogłoszeniowe. Przy ich tworzeniu wykorzystujemy nowoczesne metody pracy z użyciem wysokiej jakości materiałów. Stawiamy na rzetelne wykonanie i kompleksową obsługę naszych Klientów. Inwestujemy w maszyny oraz szkolenia pracowników. W dalszym ciągu podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. Oferujemy gabloty ogłoszeniowe na zamówienie, uwzględniając indywidualne wytyczne naszych Odbiorców. Projektujemy także witacze oraz tablice informacyjne.

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZY WYBORZE ODPOWIEDNIEJ GABLOTY OGŁOSZENIOWEJ?

Jest kilka spraw, na które powinno się zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej gabloty ogłoszeniowej.

WEWNĘTRZNA LUB ZEWNĘTRZNA GABLOTA OGŁOSZENIOWA

W naszej ofercie znaleźć można zarówno gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne, jak i gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne. Różnią się ona materiałem, z którego są wykonane. Jeśli produkt ma być stosowany na zewnątrz budynku, trzeba skupić się na tym, by był on odporny na panujące warunki atmosferyczne. Materiały, z których wykonujemy nasze produkty zapewniają trwałość przed opadami deszczu czy śniegu. Wykorzystywane przez nas aluminium jest jednym z najbardziej wytrzymałych na warunki atmosferyczne surowcem. Jest także odporne na korozję, co gwarantuje długi okres użytkowania. Przy tworzeniu gablot używamy uszczelek, które zapewnią, że nawet podczas intensywnych opadów, woda nie dostanie się do wewnątrz.

RODZAJ POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ

Jedną z możliwości jest zastosowanie płyty korkowej, która zapewnia odpowiednią sztywność. Materiał ten jest najczęściej stosowany w szkołach, biurach czy klatkach schodowych. Innym rozwiązaniem jest stworzenie powierzchni magnetycznej, która jest odporna na warunki atmosferyczne oraz korozję. Jej dodatkowym atutem jest łatwość czyszczenia, gdy tablica się ubrudzi.

SPOSÓB MONTAŻU GABLOT

Oprócz tworzenia produktów, nasza firma oferuje także ich montaż. By sprostać oczekiwaniom naszych Odbiorców, oferujemy gabloty ogłoszeniowe stojące lub gabloty ogłoszeniowe wiszące, czyli montowane do ściany. Warto wybrać ten drugi sposób, gdy mamy miejsce, gdzie moglibyśmy gablotę zawiesić. Takie rozwiązanie zajmuje mniej miejsca, co jest szczególnie ważne, gdy konstrukcja jest wewnątrz budynku. Gablotę stojącą stosuje się najczęściej, gdy nie ma miejsca, by powiesić ją na ścianie.

Oprócz standardowych produktów, posiadamy także gabloty ogłoszeniowe z panelem reklamowym, gabloty ogłoszeniowe z podnośnikiem lub gabloty ogłoszeniowe z drzwiami suwanymi. Nasza wyszkolona kadra pracownicza oferuje fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę poprzez indywidualne podejście do Odbiorcy.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy o potencjalnej współpracy pod numerem telefonu:

+48 875663507, 731087500 lub 501456785 lub mailowo: info@artplex.net.pl lub biuro@artplex.net.pl

© Copyright 2011 Artplex. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja Wirtualny Marketing